PRO - BIO, první český výrobce biopotravin » O nás » Kariéra

Kariéra

 

Jsme největší český výrobce a zpracovatel širokého sortimentu kvalitních biopotravin, s přesahem do mezinárodních trhů. Podporujeme a rozvíjíme ekologické zemědělství, vracíme zapomenuté tradiční plodiny a potraviny do životů lidí. Rosteme společně s našimi zaměstnanci a zákazníky.

Pokud jste z větší dálky, nebo společně s novou prací spojujete i odchod z města do prostředí blíž přírodě, pomůžeme Vám i se zajištěním ubytování u nás ve Starém Městě p/Králickým Sněžníkem, malebném městečku v Jeseníkách!

Možná Vás zajímají i další benefity, které poskytujeme.

 

Aktuálně máme otevřená výběrová řízení na tyto pozice:

OBCHODNÍK - bio sortiment

MLYNÁŘ - TECHNOLOG VÝROBY

PRACOVNÍK VE MLÝNĚ - PRACOWNIK W MLYNIE

 

Aktuální nabídka BRIGÁD:

brigáda - sobotní exkurze

 

DEJTE O SOBĚ VĚDĚT! 
Zaujalo Vás poslání naší společnosti, máte chuť být s námi při tom, ale v aktuální nabídce volných míst jste nenašli tu pravou pozici pro Vás? Pošlete nám přesto svůj strukturovaný životopis. Rosteme a posilujeme naše řady, stále hledáme nové kolegy, osobnosti s chutí pracovat, vzdělávat se a růst spolu s námi a našimi zákazníky. Pokud nás zaujmete nebo se uvolní pozice, která by Vás mohla zajímat, ozveme se Vám.

Váš životopis prosím zašlete emailem na personalni@probio.cz.

KONTAKT:
Mgr. Kristýna Inka Daňová, tel. 606 726 313
PRO-BIO, obchodní společnost s r.o.
Lipová 40, 788 32  Staré Město, okr. Šumperk

Zasláním svého životopisu udělujete společnosti PRO-BIO, obchodní společnost s r.o., ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely výběrového řízení a účely evidování Vaší osoby jakožto potenciálního zaměstnance, a to po dobu 2 let ode dne odeslání osobních údajů. Souhlas je možné kdykoli odvolat.

 

 

O nás

Odběr novinek

Recept měsíce

Marocký kuskus s houbami

Hledáte rychlý a snadný recept s houbami? My ho máme!

Facebook
 
 

| Zajímavé odkazy | www.probio.cz, tel.: 583 301 952, fax: 583 301 960, e-mail: probio@probio.cz

BIO Harmonie, BIOLINE
Bioslavnosti