PRO - BIO, první český výrobce biopotravin » O nás » Aktuality » Na dovolenou s PRO-BIO

Na dovolenou s PRO-BIO

 

Středa, 21. června 2017

Čas dovolených se blíží a my vám přinášíme speciální letní akci – Na dovolenou s PRO-BIO.

Naleznete zde vybrané produkty vhodné na letní prázdninové vaření, rady, tipy a recepty. Výrobky zakoupíte na našem e-shopu www.bioweb.cz či ve vybraných prodejnách. Jejich seznam naleznete zde

Akce trvá od 21. 6. do 21. 7. 2017

Vyzkoušejte naše tipy pro váš letní jídelníček a užívejte léto plnými doušky!

PRO-BIO radí:

Vařte lehké snadno stravitelné pokrmy

Rýže, těstoviny, bulgur, kuskus, quinoa, čirok jsou ideálními surovinami na přípravu rychlého letního pokrmu. Připravíte s nich vynikající rizoto, přílohu či salát. Nezatíží vás a chutnají výborně i za studena.

Salátujte

Dopřejte si bohaté jedinečně saláty plné křupavých a šťavnatých surovin. K čerstvé zelenině přidejte luštěniny (fazole, cizrnu, čočku atd.), obiloviny (jednozrnku, červenou pšenici, pohanku či quinou), kostičky sýra, tofu či tempeh, posypte opraženými semínky (len, slunečnice, dýně, sezam) a oříšky (vlašské, lískové, kešu, para atd.), zalijte dresinkem a pořádně smíchejte. Salát si můžete připravit i na sladko. Zkuste náš ovocný z čiroku.

Vyrobte si domácí zmrzlinu

Základem může být ovoce či ovocná šťáva, přidejte obilný nápoj, oslaďte případně některým z našich sirupů. Vyzkoušejte recept na domácí citónovou z našeho letáčku. Příjemné ochlazí!

Nebojte se luštěnin

Jsou výborným zdrojem bílkovin a základem mnoha výtečných polévek a salátů. Zkuste třeba jednoduchou čočkovou polévku či pomazánku. Červená loupaná čočka je velmi dobře stravitelná a můžete ji zařadit do jídelníčku i pro malé děti.

Zpestřete si jídelníček netradičními moukami

V našich bio mlýnech pro vás meleme kolem čtyřiceti druhů bio mouk. V naší akci vám představujeme ječnou - na nejlepší nadýchané lívance, hrachovou - na chutné těstíčko k obalovaní zeleniny a z červené pšenice na krekry či sušenky. Seznamte se s nimi!

Zkuste místo mléka obilné nápoje a krémy

Obilné nápoje ISOLA BIO jsou ideální variantou pro všechny, kdo nechtějí či ze ze zdravotních důvodů nemohou do svého jídelníčku zařadit kravské mléko. Obilné nápoje využijte na přípravu letních koktejlů, do kávy, na přípravu kaší, krémů či na zalití vašich ranních cereálií. Krémy ISOLA BIO se výborně hodí do zapečených pokrmů, na zjemnění polévek či omáček a na přípravu krémů a pudinků. Zkuste recept z našeho letáčku na špaldové lívanečky s rýžovým krémem.

Vynechejte občas kofein

Vyzkoušejte některou z kávových alternativ, například sladové kafe ze ječmene. Můžete si ho upravit i jako latte, cappuccino nebo ledové frappé. Sladové kafe je vhodné pro těhotné i kojící maminky, malé děti i seniory.

Kompletní sortiment akce naleznete na našem e-shopu www.bioweb.cz či vybírejte v zapojených prodejnách.

Krásné letní dny plné pohody vám přeje celý tým PROBIO.

Letáček ke stažení naleznete zde

 

 

 

 

O nás

Odběr novinek

Recept měsíce

Marocký kuskus s houbami

Hledáte rychlý a snadný recept s houbami? My ho máme!

Facebook
 
 

| Zajímavé odkazy | www.probio.cz, tel.: 583 301 952, fax: 583 301 960, e-mail: probio@probio.cz

BIO Harmonie, BIOLINE
Bioslavnosti